Pool

(3)

Pool

Podívejte se na naši stránku, kde na vás čekají ty nejlepší online Pool hry! Tyto hry jsou nyní dostupné online a zahrát si je můžete zcela zdarma! Čekají na vás pool hry, snooker a také biliard. Vaším úkolem bude pokusit se dostat všechny vaše hrací koule do kapes dříve, než váš oponent. Mezi nejpopulárnější online hry patří Mini Pool, Real Pool a 3D Poo. Podívejte se na naší nabídku online her ještě dnes!
Pool se většinou hraje na speciálním stole obdélníkového tvaru, na kterém jsou rozestaveny očíslované hrací koule. Potah stolu je zpravidla zelený a v každém rohu a uprostřed dvou dlouhých stran má kapsy. Hráči musí za použití tága, což je dlouhá bílá tyčka, dostat všechny svoje hrací koule do některé z kapes. Nemůžete však zasáhnout koule tágem přímo, ale pomocí bíle hrací koule. Trik je tedy v tom, nasměrovat a poslat bílou hrací kouli v takovém úhlu, aby dokázala posunout některou z vašich hracích koulí do kapsy.
Existuje celá řada různých pool her, nejoblíbenější variací je však hra s osmi či devíti koulemi. Hra s devíti koulemi se ve skutečnosti hraje s desíti – devíti barevnými a jednou bílou. Hráč musí nejdříve trefit do kapsy kouli s nejnižším číslem a potom postupovat posloupně až k číslu 9. Hra s osmi koulemi se hraje s šestnácti koulemi – patnácti barevnými a jednou bílou. Jeden hráč musí uschovat do kapes všechny pruhované hrací koule, druhý hráč zase všechny celobarevné. Černá koule s číslem 8 se nechává až na konec a teprve až má jeden hráč všechny ostatní svoje hrací koule mimo, může se pokusit strefit do kapsy černou kouli. Pokud omylem trefíte do kapsy bílou kouli, hraje druhý hráč.
Podívejte se na naši nabídku a najděte svoji novou oblíbenou online Pool hru!