Make Up

(36)

Make Up

Kolekce těch nejlepších

make-up her

na tebe čeká právě na našich stránkách. V těchto zábavných hrách si budeš moci hrát s make-upem známých hvězd, modelek i kreslených postaviček! Vyber si barvy, odstíny a druhy make-upu a hurá do akce. Vždy začni s hydratačním krémem, poté použij tekutý základ a až poté začni nanášet stíny. Rtěnky a lesky si nech až na konec, na dotvoření úžasného looku!
V některých hrách budeš pracovat na modelkách, které byly vzhůru do noci, takže budou vyžadovat více práce. Než začneš nanášet make-up, nejdřív jim obličej vyčisti a osvěž, ať z něj odstraníš únavu. Nezapomínej ani na tvarování obočí. Hezky vytvarované obočí může naprosto změnit výraz a dodat celému dílu větší šmrnc. Nedostatky pleti se dají odstranit peelingem a uklidňujícím krémem, černé kruhy pod očima zase rychlou maskou! Jakmile je obličej ready, začni nanášet make-up!
Prošli jsme internet a posbírali pro vás jen ty nejlepší online make-up hry! Stačí se jen podívat na nabídku a vybrat si svou novou oblíbenou hru. Přejeme mnoho zábavy!