Dovednosti

(269)

Dovednosti

Kdokoli může hrát online hry, ale ne každý může být nejlepší! V kategorii dovednostních her najdete širokou nabídků online her zdarma, které otestují vaše hrací schopnosti a rychlost reakce. Trénink, talent a skvělé reflexy vám pomohou získat nejvyšší skóre. Chcete se zlepšit? Nyní můžete, a to s hrami ze hryhry.net!

Všechny tyto hry můžete hrát zdarma a kdykoli se vám zachce na hryhry.net. Jak se říká, trénink dělá mistra. Vyberte si svoji oblíbenou hru a staňte se tím nejlepším hráčem! Vyzkoušejte třeba Reakční hry, u kterých se vám budou hodit pro splnění úkolů dobré reflexy. Jak daleko doletíte se svým malým ptáčkem ve hře Flappy Bird? A podaří se vám uniknout v klasické hře Pacman?

Hrajte online hry bez nutnosti stahování přímo na vašem počítači. Na hryhry.net můžete hrát různé verze Angry Birds zcela zdarma! Oprašte svůj katapult a vystřelte angry birds směrem na prasátka. Bubble Game 3 je další velmi populární hrou mezi našimi hráči. Podaří se vám vystřílet všechny barevné bubliny než se dotknout dna? Hodně štěstí!

Hry napodobující služby a časový management jsou také součástí nabídky na hryhry.net. Umíte se starat o zákazníky? Věnujete pozornost detailu? Máte skvělou pamět? Pokud ano, tak naše restaurační hry jsou pro vás ty pracé! Upečte dort, vyhněte se překážkám a buďte pořád ve střehu! Kdo ví, třeba právě vy se stanete tím nejlepším hráčem široko daleko. Samozřejmě v naší nabídce nechybí ani hry věnující se rychlému psaní na klávesnici. U některých her může rychlost vašeho psaní dokonce i zachránit město. Takže se posaďte, soustřeďte se a zahrajte si jednu z našich dovednostních her!

Dovednosti