Zombie hry

(6)

Zombie hry

Zahrajte si ty nejlepší a nejstrašidelnější zombie hry přímo zde. Čekají na vás zajímavé hry, které jsou k dispozici zcela zdarma! V těchto zombie hrách je konec světa na obzoru. Zákeřný virus přeměnil celou populaci v krvežíznivé zombíky! Všichni jdou po vás, protože jste jedním z posledních přeživších a oni mají zálusk na váš mozek! Jakmile vás jednou zombie kousne, stanete se jedním z nich!
Zombíci jsou taky opravdu nechutná stvoření! Jejich kůže je zelená nebo šedá, jejich těla jsou pokrytá nejrůznějšími šrámy, ranami a děrami. Naštěstí jim stav jejich těl zabraňuje hýbat se moc rychle. Nejúčinnější je střílet je do hlavy. Podaří se vám přesně zamířit a porazit je dříve, než vás dopadnou?
V zombie hrách se často ocitnete v poušti či budete muset procházet opuštěnými městy a sbírat munici, jídlo a další věci, abyste se udrželi naživu. Často budete úplně sami. Podaří se vám najít další přeživší, dát dohromady bojovou skupinu a zachránit lidstvo? Společně budete silnější!
V některých zombie hrách si budete muset postavit úkryt. Využijte denní světlo a upevněte svůj úkryt. V noci očekávejte útok. Budou útočit všemi směry, škrábat a bouchat na dveře, snažit se prolomit okna. Dobře se ukryjte a vždy buťe připraveni jak na útok tak i zaútočit zpět!
Prohledali jsme internet a tak vám zde nabízíme jen ty nejlepší online zombie hry! Všechny jsou zcela zdarma a navíc neskutečně strašidelné! Hodně štěstí!