Akční

(251)

Akční

Pokud hledáte akční hry, jste na správném místě! Tak pojďme na to! Popadněte svůj meč, pistoli nebo vaši tajnou zbraň a bojujte proti svým nepřátelům! Braňte svůj hrad a rozsekejte nepřátele na kousky! Pozabíjejte všechny zombie! To vše si můžete vyzkoušet díky akčním hrám na hryhry.net!

Do jaké úrovně jste se dostali ve hře Bomberman 4? Povedlo se vám odstranit všechny bomby? V krvi vám stále proudí adrenalin? Tak pojďte vyzkoušet další skvělou střílečku. Raze 3 je zajímavá střílečka, ve které máte za úkol vést tým vojáků do bitvy proto zombie! Vemte si svou zbraň, ochranný štít, nakupte si nějaké ty vychytávky, a hurá do boje!

Nejpopulárnější akční hry naleznete na hryhry.net, kde jsou seřazené podle oblíbenosti, skóre či data přidání. V současné době našim žebříčkům kraluje Kingdom Rush. Naleznete zde ale také mnoho dalších bojových a akčních her. Jsme si celkem jisti, že máme i tu vaši oblíbenou! Podívejte se na naše stránky a hrajte kdykoli se vám zachce!

Taky patří hraní online akčních her k vašim koníčkům? Na hryhry.net pro vás máme připraveno více jak 2000 online akčních her a nové přidáváme každý den! Už jste někdy hráli Goodgame Empire? V tého hře se stanete králem a vašim úkolem bude bojovat proti řadě nepředvídatelných protivníků! Braňte svůj hrad a okolní stavení, veďte svou adrmádu a staňte se tím nejlepším panovníkem všech dob.

Nebojte se zombie, které potkáte při hraní našich akčních her. Jsme přesvědčeni, že je zvládnete porazit. Víte jak na ně? Použijte svůj meč a ochranný štít a poražte je!

V kategorii akčních her naleznete také mnoho 3D her. Staňte se hrdinou vaší oblíbené hry. Buďte stateční a přijměte každou výzvu za svou. U nás naleznete mnoho zábavných akčních her, které si můžete zahrát online a zcela zdarma! Hodně stěstí!

Akce