Únikové hry

(18)

Únikové hry

Hrajte ty nejlepší online únikové hry přímo zde na našich stránkách. Přichystali jsme si pro vás obrovskou kolekci únikovek, které čekají jen na vás. Zahrát si je můžete zdarma přímo v okně vašeho prohlížeče. Jedná se o velmi populární herní žánru. Začátek je obvykle stejný: probudíte se v divném pokoji a jak se hned ukáže, je zamčený. V některých případech si za to můžete sami – třeba jsme usnuli v práci, v jiných případech si z vás třeba dělají srandu kamarádi. Můžete se ale stát i to, že jste byli uneseni. Ať už je za vaším zamčením cokoli, vaším úkolem bude dostat se co nejrychleji ven!
Podívejte se kolem sebe a pokuste se zjistit, kde přesně se nacházíte. Prozkoumejte pokoj a pokuste se nalézt jakékoli tajné zásuvky či tlačítka, která by vám mohla pomoci. Kolem se přece musí válet něco, co by se vám hodilo! Hledejte také jakékoli nápovědy, které se vám mohou hodit – mohou to být symboly, čísla či nápisy za zdech. Zkrátka prohledejte vše!
Podaří se vám zjistit kdo vás zamkl a proč? Některé hry jsou legrační. Zahrajte si třeba Escaping Paris, kde je vaším úkolem pomoci Paris Hilton utéct z vězeni. Jiné hry jsou více strašidelné a vážné. Některé mohou být až hororového charakteru! Pokud máte rádi temno a záhadno, vyzkoušejte Cellar Door. Vyberte si svůj oblíbený druh a hurá na to, čas běží!