Halloween

(12)

Halloween

Hrajte skvělé Halloweenské hry zdarma na portále HryHry

Halloween je ten nejstrašidelnější den v roce. My na portále Hryhry jsme si pro vás připravili šťavnatou nabídku těch nejděsivějších online her! Připravte se na strašidelné domy, nadpřirozené záhady a mnoho speciálních Halloweenských edicí herních klasik! Halloween se slaví 31.října, ale pokud se už teď chcete dostat do strašidelné nálady a posbírat inspiraci na svůj letošní kostým, podívejte se do naší nabídky a vyberte si svou ideální hru na PC či mobil!

Napínavé Halloweenské hry pro děti

Na Halloween se děti obvykle převlíkají za čaroděje, čarodějnice, duchy, mumie a další nadpřirozené bytosti. Lidé věří, že v tu noc se mohou zlé duše dostat do světa živých. Pokud si tedy nandají masku či kostým, bude je to před těmito vetřelci chránit. I když tradičně se jedná o strašidelné obleky, lidé se často převlékají i za své oblíbené celebrity z filmů, seriálů nebo video her. Součástí Halloweenu je také vyřezávání dýní, do kterých se poté strčí svíčka a vznikne tak zajímavá svítilna. Podle toho jak dýni vyřezáte, můžete vytvořit legrační nebo strašidelnou svítilnu. Někdo hraje také hry s jablky, neboť se na podzim sbírají.

Největší kolekce Halloween her dostupných online

Jakmile se setmí, děti se na Halloween vydají koledovat. Chodí od domu k domu a sbírají sladkosti a čokoládky. Není tedy divu, že tento svátek je velmi oblíbený mezi dětmi. Někteří lidé si zdobí domy, aby se přicházející děti alespoň trošku bály. Narazit můžete třeba na falešné lebky nebo hroby. V oknech se mohou vyskytovat falešné pavučiny a umělí pavouci a na schodech často hoří svítilny z dýní. V naší nabídce online her najdete snad všechny symboly Halloweenu. Zahrajte si hru kde budete sbírat sladkosti a dýně, bojujte se zlými upíry nebo pomozte své oblíbené celebritě vytvořit dokonalý Halloweenský kostým! Podívejte se na naši nabídku a vyberte si takovou hru, která vás bude bavit (a strašit) nejvíce! Troufnete si na to?