Módní hry

(6)

Módní hry

Módní hry jsou v současné době opravdu populární. Existují speciální stránky, které se specializují přímo na módní hry plné krásného oblečení. Hráči mají možnost dát dohromady úžasný look jak pro holky tak pro kluky. Nejlepší na tom je, že to můžete dělat stále dokola!
Začněte tím, že si vyberete modelku či modela. Chcete oblékat krásnou slečnu? Nebo možná raději hezkého kluka svých snů? Máte také možnost oblékat páry či ženicha s nevěstou na jejich speciální den! Nebo si vyzkoušejte obléct své oblíbené Disney hrdiny.
V módních hrách jde o to být hip. Máte zmáknuté nejnovější módní trendy? Víte co se nosí a co je naopak out? Zbožňujete boty a doplňky? Tak to jste opravdu na správném místě. Naše modelky a modely už se nemohou dočkat, až na ně navléknete ty nejnovější kousky. Své modelky si také můžete upravit, doladit jim tón pleti a účes a přetvořit je tak třeba do podobizen svých kamarádů.
Oblečte své manekýny do úžasných outfitů! Máme tu tolik možností! Máte rádi klasické džíny nebo byste raději načančané sukně a šaty? Nebo už je venku chladno a raději zvolíte nějaký stylový svetr? Vždyť i teplé věci mohou vypadat skvěle! Pokud máte rádi letní módu, vyzkoušejte hry Summer Dress Up, pro zimní oblečení máme Winter Dress Up - hry plné teplých bund a svetrů!
No a co doplňky? Vystačíte si s roztomilou kabelkou nebo budete vyžadovat i řetízky, náramky a náušnice? No a co čepice a klobouky? I ty přece mnohou vypadat trendy! V letních hrách je důležité nezapomenou na sluneční brýle. Kombinujte různé styly a tvořte nezapomenutelné módní kombinace!