Spongebob hry

(1)

Spongebob hry

Hrajte jen ty nejlepší

Spongebob hry

zcela zdarma! Hrajte

Spongebob

hry přímo ve vašem prohlížeči, není třeba nic stahovat!
Seriál

Spongebob

je úspěšná kreslená série televizního kanálu Nickelodeon. Postavu Spongeoba vymyslel mořský biolog a tvůrce kreslených příběhů Stephen Hillenburg. Tento seriál se rychle stal jedním z nejúspěšnějších vůbec.
Spongebob je mořská houba žijící v podvodním městě Zátiší Bikin. Jeho dům má tvar ananasu, kde žije spolu se svým zvířecím mazlíčkem mořským slimákem Garym. Hned o dům vedle bydlí nepříjemný Sépiák, který nemá rád Spongeboba ani jeho kamarády.
Spongebob a Sépiák spolu pracují ve známé restauraci Krusty Krab. Jejich šéf, pan Krab, je opravdu lakomý a nikdy jim za jejich práci neplatí jak se sluší.
Spolu s nejlepším kamarádem Hvězdicí Patrikem a expertem v karate podvodní veverkou Sandy se Spongebob rád a často dostává do malérů, ale také zažívá zajímavá a zábavná dobrodružství. Podívejte se na naši sbírku Spongebob her, které jsme nasbírali po celém internetu, a vyberte si svoji oblíbenou! Řešte puzzle a hádanky nebo se vydejte se Spongebobem a jeho partou na neuvěřitelná mořská dobrodružství!