Stolní hry

(23)

Stolní hry

Při hraní stolních her používáme hrací desku, figurky, kameny a kostky. Zde na vás čeká celá řada deskových her. Jsou to tradiční rodinné hry, které jsou populární mezi hráči všech věkových kategorií.
Házejte kostkou a projděte celé herní pole v klasických hrách jako je třeba Monopoly. Vyzkoušejte si i více náročné hry jako jsou třeba šachy nebo dáma. Podaří se vám vyhrát proti počítači? Ve hrách Quatro se budete snažit propojit tečky a sesbírat více herních čtverců než váš oponent. I tyto hry vyžadují trochu přemýšlení a strategie. Pokud máte raději trošku záhadnější hry, vyzkoušejte Battleship, kde budete muset hádat umístění lodí vašeho protihráče. Jakmile objevíte celou loď, budete ji moci potopit a oslabit tak nepřátelskou flotilu!
Zde na vás čekají ty nejlepší stolní hry. Prohledali jsme internet a vybrali pro vás ty nejzajímavější a nejoblíbenější online stolní hry. Nyní jsou tak všechny na jednom místě! Hrát se můžete online a zcela zdarma! Nejlepší je, že si můžete zahrát i pokud zrovna není nikdo další poblíž, hrát totiž můžete proti počítači. Podaří se vám ho porazit v šachách, dámě či jedné z dalších her? Vyzkoušejte se všechny a zjistěte, která se stane vaši oblíbenou!